fbpx

Giełda odpadów meblowych kup i sprzedaj odpady meblowe

FAQ - najcześciej zadawane pytania

Jak sprzedać odpady z pyty meblowej?

Korzystając z serwisu odpady-meblowe.pl możesz wystawić ofertę odpadu meblowego którą zobaczą inni stolarze, oraz potencjalni klienci z Twojej okolicy i nie tylko.

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy – skorzystaj z tego formularza dodawania opadu meblowego.

Konieczne będzie posiadanie informacji o tym jaki dekor został użyty do produkcji posiadanego przez Ciebie odpadu oraz jego wymiar. 

Nie znalazłem modelu płyty który chcę dodać, czy mogę go dodać?

Zależy nam na tym by odpady dostępne w serwisie były dokładnie skatalogowane, i bardzo łatwe w wyszukiwaniu. Dzięki temu osoby poszukujące określonych formatek szybko sprawdzą czy dany odpad jest możliwy do zdobycia w obecnym momencie. 

Dlatego na razie nie ma możliwości dodania odpadów nie sklasyfikowanych. Napisz do nas na czacie jeśli uważasz że powinniśmy dodać jakiegoś producenta do bazy. 

Czy mogę dodać odpad do serwisu jeśli nie posiadam stolarni lub firmy?

Tak, podczas tworzenia konta w serwisie nie musisz podawać nazwy firmy jej danych rejestrowych itp. 
Możesz te dane uzupełnić gdy założysz działalność. Jeśli nie podasz danych firmowych Twoje oferty będą miały oznaczenie “osoba prywatna”.

Ile kosztuje korzystanie z serwisu ?

Korzystanie z serwisu odpady-meblowe jest bezpłatne. 

Dlaczego muszę podać adres e-mial i telefon podczas dodawania odpadu ? Czy otrzymam spam ?

Aby Twój potencjalny klient mógł kupić od Ciebie formatkę musi mieć możliwość skontaktowania się z tobą. Podobnie jak w innych serwisach tego typu sprzedawca podaje do wiadomości publicznej swój telefon. 

Kiedy potencjalny klient wypełni formularz na stronie odpadów – skontaktuj się ze sprzedającym – otrzymasz od nas wiadomość na którą będziesz mógł odpowiedzieć bezpośrednio do kupującego.

Dlatego do puki sam nie skontaktujesz sie z potencjalnym nabywcą nikt postronny nie może poznać Twojego adresu e-mail.