fbpx

Giełda odpadów meblowych kup i sprzedaj odpady meblowe

Nasz zespół

Jesteśmy stolarzami i programistami, którzy wielokrotnie zetknęli się z większością problemów towarzyszących pracy na stolarni.

W trakcie pracy naszej stolarni często zdarzało się, że aby wyciąć jeden mały, potrzebny fragment, musieliśmy kupić cała płytę, lub dzwonić do okolicznych stolarni, w poszukiwaniu danego elementu. Niestety bardzo często nie udawał się skutecznie znaleźć odpadu i konieczny był zakup całej płyty. Poczucie marnotrawstwa i przekonanie że takie działanie wpływa destrukcyjnie na naszą planetę sprawiło że postanowiliśmy stworzyć aplikację odpadów meblowych

Poznaj głównych członków naszego zespołu:

Jakub Zohar Rutkowski Jakub Pomysłodawca i współtwórca serwisu odpady-meblowe.pl z zamiłowania programista techonologii C# i przedsiębiorca. Zwolennik procesowego podejścia do pracy i optymalizacji na stolarni. Na co dzień mąż i ojciec fantastycznej trójki dzieci.

Grzegorz - programista w odpady-meblowe.pl

Grzegorz

Przedsiębiorca i programista frontend. Współtwórca serwisu odpady-meblowe.pl. Pasjonat nowoczesnych technologii,  prywatnie miłośnik awiacji i wszystkich aspektów dotyczących lotnictwa, oraz eksplorator tematów związanych z rozwojem ludzkiej świadomości.

Daria

Daria

Programistka frontend. Współtwórca serwisu odpady-meblowe.pl. Jej życie wciąż kręci się wokół tematów związanych z ekologią. Niegdyś specjalista ds. modelowania jakości powietrza na Uniwersytecie Wrocławskim, dziś pasjonatka technologii Angulara. Prywatnie miłośniczka kotów i ogrodów działkowych.

Wiktoria w odpadach-meblowych

Wiktoria

Specjalista do spraw kluczowych klientów. To ona odpowiedzialna jest za kontakt ze stolarzami i rozwiązywanie problemów które pojawią się podczas użytkowania platformy odpadów meblowych. Prywatnie mama dwóch fantastycznych córek i zapalona pasjonatka ogrodów działkowych.

Karol w odpadach meblowych Karol Mistrz UX i programista frontend w technologi Angular i Javascript. Jego cenne uwagi pozwalają upraszczać istniejące rozwiązania tak że skomplikowana aplikacja staje się – ku uciesze użytkowników dziecinnie prosta.  Klauzula sumienia nie pozwala mu robić rzeczy które działają nie optymalnie i nie intuicyjnie. Prywatnie miłośnik rozwoju osobowości i fan Rafała Mazura (zen jaskiniowca).